Arda Turan’ın 42 milyon TL’lik kraliyet aracı

Geçen sezon futbol kariyerini noktalayan eski milli futbolcu Arda Turan, geçtiğimiz günlerde Marmaris İlçe Stadyumu’nda saat 18.00 de anlamlı bir etkinlik için yeşil sahaya çıkmıştı. 

Galatasaray ve A Milli Takım’ın yanı sıra yıllarca İspanya’nın dev kulüpleri Barcelona ile Atletico Madrid’de forma giyen Arda Turan, Marmaris’te depremzede gençler ve Marmaris 1923 futbol takımı ile birlikte sahaya çıkarak futbol oynamıştı.

DEPREMZEDELERE MORAL

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından Marmaris bölgesine gelen depremzede futbolculara ve gençlere moral vermek için ilçeye gelen Turan ile fotoğraf çektirmek isteyenler izdiham oluşturmuştu.

YENİ ARACIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Arda Turan, 2.1 milyon Euro’ya (Yaklaşık 42 milyon lira) satın aldığı Rolls Royce Cullinan marka Suv model aracıyla önceki akşam ilk kez Bebek’te seyir halinde görüntülendi.

TÜRKİYE’DE BİRKAÇ ADET VAR

Yeni aracıyla sahil turu atan Turan, gazetecileri görünce selam vermeyi de ihmal etmedi. Dünyanın en iyi arabalarından biri olarak gösterilen ve ‘kraliyet aracı’ olarakta bilinen otomobili koleksiyonuna ekleyen Turan’ın sahip olduğu araçtan Türkiye’de yalnızca birkaç tane var. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir