Kuruluş Osman 120.bölüm fragmanı: Etkisinden çıkamayacağınız sahne! Yanıp tutuşuyor

Kuruluş Osman 120.bölüm fragmanında ‘Şifanı bulmak istiyorsan karargahıma geleceksin’ diyen Nayman, Orhan’ın aklını bulandırmaya çalışır. Diğer taraftan Nayman’ı etkisiz hale getirmeye ant içen Osman Bey, tam teçhizatlı bir şekilde hazırlanır. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında mührün peşine düşen Osman Beyin, ‘Bizim tek dileğimiz, düştüğümüz kara toprak bizim yurdumuz olsun’ çıkışı yankı uyandırır.

Diğer taraftan oyunu başlatan Nayman ise elini kuvvetlendirmek ve Osman Bey’e karşı üstünlük sağlamak adına elinden geleni ardına koymaz. Toplamda 4 sezondur yayın hayatını hız kesmeden sürdüren Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde heyecan ve gerilim dur durak bilmeyecek.

20 Kasım 2019’dan bu yana Bozdağ Film imzasıyla ATV ekranında varlık gösteren Kuruluş Osman 120.bölümüyle 29 Mart Çarşamba tarihinde saat 20:00’da ATV’de dizi tutkunlarıyla buluşacak.

Öktem Bey’in şehadeti Yenişehir’e hüzün getirmiştir. Osman Bey ise davanın büyüklüğünü vurgular ve ”Bugün Öktem Bey başını verir yarın Osman Bey!” diyerek kararlılığını belirtir. Osman Bey, Öktem Bey’in intikamını alabilecek midir?

Nayman, Öktem’i şehit ettikten sonra Osman Bey’e oldukça şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Osman Bey’in kendisine komutan olmasını istemektedir. İsmihan Sultan, Osman Bey’in Nayman’ın teklifini asla kabul etmeyeceğini söyler.

Nayman ise kendinden emindir. Osman Bey kendisinin komutanı olacaktır. Osman Bey bunu hangi amaçla yapmaktadır? İsmihan Sultan Osman Bey’in bu hamlesini nasıl karşılayacaktır?

Bengi Hatun Osman Bey’e sitemde bulunur. Nayman’ın teklifini Osman Bey’in yüzüne vurur. Osman Bey’in Nayman’ın teklifini ilk anda reddetmemesi Bengi Hatun için hayal kırıklığıdır. Nayman’ın teklifini kabul etme ihtimali bile Bengi Hatun’u çıldırtır. Osman Bey teklifi neden reddetmemiştir?

Nayman, İsmihan Sultan’dan hesap sormaya gider. İsmihan’ın kendisinin arkasından iş çevirmesini affetmeyecektir. İsmihan ise Nayman’a Osman Bey’den yana görünmesi gerektiğini söyler. İsmihan Nayman’ın gazabını üzerinden atabilecek midir?

Nayman, Uçlarda hakimiyetini arttırmaya kararlıdır. Bunun için Türkmen obalardan çocukları kaçırıp nöker olarak yetiştirmeye başlayacaktır. Malhun Hatun ve Bala Hatun bunun haberini alır. Hatunlar Nayman’ın çocukları kaçırmasını engelleyebilecekler midir?

Bütün gözler Türkmen obalarındaki çocukların üzerindeyken Nayman gözünü Orhan Bey ve Alaeddin Bey’e dikmiştir. Nayman, Orhan Bey ve Alaeddin Bey’i kaçıracak mıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir