TikTok Canlı Yayınında Barışan Eski Kısmetse Olur Yarışmacılarından, Bug Eyes Akımına: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Oğlu Ömer ile çektiği videolarla kalbimizi ısıtan TikTok kullanıcısından, nişan çeyizini sergilediği videoyla ağızları açık bırakan kullanıcıya kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- Nişanda takılan altınlar üzerindeyken çeyizinin bulunduğu odaya giren TikTok kullanıcısının görüntüleri kısa sürede gündem oldu.

?

2- Her gün yeni akımların ortaya çıkmasını sağlayan TikTok platformunda bu kez de ‘Bug Eyes’ akımı gündeme geldi. Büyük gözlü kullanıcılar akıma katıldı.

?

?

3- TikTok hesabında paylaşım yapan bir annenin, 25 aylık oğlunun üç buçuk yaşındaki bir çocuk tarafından ilk kez zorbalandığını anlattığı anlar tepki gördü.

?

4- Eski Kısmetse Olur yarışmacıları Melis Buse Betkayan ve Nur Erkoç ile arasındaki buzları TikTok’ta eritti.

?

5- TikTok’ta bir kullanıcı karısının kendisine 11 yıl boyunca yalan söylediğini fark ederek başkasının çocuğuna babalık ettiğini öğrendi.

?

6- Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, genç seçmenlere TikTok hesabından seslendi.

?

7- TikTok hesabında paylaşılan görüntülerde bir adamın sokak köpeğini beslediği ve ardından da sevdiği anlar içimizi ısıttı.

?

8- 34 yaşında Marla McEntire isimli kullanıcının hamile olduğunu fark etmediği için tuvaletini yaparken doğum yaptığını anlattığı anlar TikTok gündemine yerleşti.

?

9- TikTok’un yeni akımında, annelerini dinlemeyen kullanıcıların çektiği videolar viral oldu.

?

?

10- Oğlu Ömer ile çektiği videolarla içimizi ısıtan TikTok kullanıcısının videoları sosyal medyada viral oldu.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir