Engin Polat kimdir, kaç yaşında? Dilan Polat’ın eşi Engin Polat ne iş yapıyor, kaç şubesi var? İşte hayatı hakkında bilgiler

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat kimdir, sorusu son günlerin gündemde yer alan konularından oldu. Fenomen ve iş insanı Dilan Polat’ın eşi olan Engin Polat’ın hayatı, hakkında yer alan haberlerle merak konusu oldu. 2 çocuk babası olan Engin Polat’ın Türkiye’de ise 115 tane,ve 10 farklı ülkede şubesi bulunuyor. İşte, Engin Polat’ın hayatı hakkında ayrıntılar.

ENGİN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat, 03 Haziran 1988 tarihinde doğmuştur ve 2 çocuk babasıdır. Annesinin adı Şükran Polat, babasının adı ise Sezgin Polat’tır. Polat’ın Alper Kürşat Polat, Kübra Polat ve Hazal Polat adında kardeşleri vardır. Ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.

Engin Polat’ın şu anda Türkiye’de ise 115 tane,ve 10 farklı ülkede şubesi bulunuyor.

DİLAN POLAT KİMDİR?

Üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Genç yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütüldü. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat’ın 2 çocuğu var.

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

Polat, babasının yıllarca beyin tümörü nedeniyle tedavi gördüğünü, hastalığı nedeniyle meydana krizlerden birinde annesini öldürdüğünü söyledi. O anları anlatırken gözyaşlarına boğulan Polat, annesinin vücudundan 7 tane kurşun çıktığını dile getirdi.  

DİLAN POLAT NE İŞ YAPIYOR?

Dilan Polat, pek çok ilde bulunan güzellik merkezleri ile tanınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir